Login
27/05/2018 04:57:03


Wspierają nas
FORD Łódź
BB Service
GeoExpert
MiK
Solaron
Wolfmoto

Aktualnie online
· Goci online: 1

· Uytkownikw online: 0

· cznie uytkownikw: 5
· Najnowszy uytkownik: robi

Polecamy
Opera - przeglądarka stron www
Firefox - przeglądarka stron www

FILM PROMOCYJNY BLUE KNIGHTS INTERNATIONAL
BK

Przetumacz stron


Odwiedzający
Free counters!


MOTO WETERAN BAZAR
ImprezyNajbliższy MOTO-WETERAN BAZAR odbędzie się w dniach
07-08 września 2013r.
Stadion "START" - ul. Teresy 56/58, Łódź

Szczegóły na stronie organizatora.


MOTOSERCE 2013
Charytatywnie
motoserce
Finał konkursu "Policjant Ruchu Drogowego 2012"
Już po raz 25 najlepsi funkcjonariusze drogówki stanęli w zawodach o tytuł „Policjanta ruchu drogowego”. Zawodnicy mięli do pokonania szereg konkurencji, które sprawdzały ich umiejętności i wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tytuł najlepszego zdobył w tym roku mł. asp. Marek Niedziela z KWP w Lublinie. Gratulujemy!


V FESTIWAL AUT AMERYKAŃSKICH PABIANICE 2012

W dniach 21-23 września 2012 roku w Pabianicach odbędzie się V Festiwal Aut Amerykańskich. Parada aut amerykańskich przejedzie ulicami Pabianic w sobotę 22 września br., o godzinie 15.00, a od godziny 16:00 na parkingu CH ECHO zaplanowano zawodoy zręcznościowe dla kierowców.
POLICJANT RUCHU DROGOWEGO 2012
Warte uwagi
24 sierpnia 2012r w Łodzi odbyły się eliminacje wojewódzkie konkursu Policjant Ruchu Drogowego 2012. Po wszystkich przeprowadzonych konkurencjach wyłoniono zwycięzców, pośród których najlepszy okazał się reprezentujący Blue Kniights Poland X Center, a przy okazji Komendę Powiatową Policji  w Pabianicach...st.sierż. Witold Namyślak (vel. vito)
Gratulujemy naszemu reprezentatowi i trzymamy mocno kciuki za start w ogólnopolskiej edycji konkursu!!
ZLOT MOTOCYKLISTÓW BLUE KNIGHTS
Imprezy

Ponad 100 motocyklistów Blue Knights – czyli Motocyklowego Klubu Stróżów Prawa, zjechało na Dolny Śląsk z całej polski. 28 kwietnia, na trasie ich przejazdu znalazł się pałac w Pieszycach.

zobacz materiał:

www.tvsudecka.pl
Tak było na Jasnej Górze...
Aktualności

Kilka tysięcy motocyklistów przyjechało w niedzielne przedpołudnie na Jasną Górę. Liczyli na własną mszę polową odprawioną jak co roku na błoniach. Paulini byli nieugięci i mszy polowej odmówili. Motocykliści, protestując, włączali klaksony i silniki motorów.

Żródło: częstochowa.gazeta.pl

PODZIĘKOWANIA
sdf
Zarząd Fundacji Na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "POMÓŻ I TY" serdecznie dziękuje Państwu za wsparcie i wpłaconą w listopadzie 2011 r. darowiznę finansową w kwocie 200 PLN jako wsparcie na operację rączek dla Wiktorii Chuderskiej
LICYTACJE ZAKOŃCZONE
Charytatywnie
W dniu dzisiejszym zakończyły się licytacje przedmiotów, ze sprzedaży których całkowity dochód przeznaczymy na pomoc Kacprowi Lebiodzie.

Zwycięzcą obu aukcji okazał się użytkownik Allegro o nick'u "sophie_111".
Kalendarz wylicytowany został za kwotę 122zł50gr, natomiast piersiówka za kwotę 50zł.

Łącznie przekażemy jednak 872zł50gr, a to dzięki bezinteresownemu wsparciu ze strony Elżbiety Wiśniewskiej-Słowik z miejscowości Tworóg Mały oraz Wojtka Wiśniewskiego z Kłodzka, którzy kupując poza licytacjami internetowymi nasz "szlachetny cytrynowy trunek", odpowiednio za kwotę 400 i 300 , wspomogli naszego młodego przyjaciela.

W imieniu BK PL X CENTER oraz przede wszystkim Kacpra, serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w akcji pomocy.
Policjant skazany za...pościg
Aktualności
INT2Policjant Wojciech Klarkowski ruszył na motocyklu w pościg za mężczyzną, który przekroczył prędkość i nie zatrzymał się do kontroli. Podczas pogoni funkcjonariusz miał wypadek. Został ciężko ranny i do służby już nie wróci. Jakby tego było mało oskarżono go o to, że nie zachował należytej ostrożności rozpoczynając pościg i… skazano.

Źródło: INTERWENCJA
1% PODATKU NA RZECZ KACPRA LEBIODY
Charytatywnie
Kacper

W tym roku, przy okazji rozliczeń podatkowych, również nie zapomnijcie o naszym przyjacielu Kacprze. Tak jak w ubiegłych latach przekazujemy na jego rzecz 1% podatku. Jak to zrobić? Proste - w pozycji 123 zeznania PIT-37 wpisz numer KRS 0000050135 (Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia we Wrocławiu), a w pozycji 125 hasło SZUN.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego młodszego kolegi.
Impreza Mikołajkowa w Grotnikach
ImprezyW dniach 2-4 grudnia 2011 roku w Grotnikach k. Zgierza odbyło się tradycyjne, Blue Knights’owe spotkanie mikołajkowe.
Piszą o nas - w gazecie Policja 997

Jedź z dumą

Ride with pride (jedź z dumą) to hasło motocyklowego klubu strzegących prawa. Ich barwy to niebieska kamizelka z rycerzem pędzącym na koniu, który zamiast tylnych nóg ma motocyklowe koło.

Szczegóły w listopadowym wydaniu gazety "Policja 997" oraz pod tym linkiem

TVN Uwaga - Łączność odzyskana
AktualnościKilka miesięcy temu pokazaliśmy Państwu reportaż o nowych policyjnych radiostacjach, przez które funkcjonariusze nie mogli się komunikować. Policja twierdziła wtedy, że problem wynika ze skomplikowanych kwestii technicznych i trudno będzie go rozwiązać...
BK PL IV - Odeszła od nas Ola Sikora
AktualnościolaW wypadku samochodowym zginęła nasza przyjaciółka Ola Sikora, żona klubowego kolegi Sławka Sikory. On sam został poważnie ranny. W dniu 19 października 2011 r. zmarł syn Sławka i Oli - Tomek Sikora, który został ranny w piątkowym wypadku samochodowym.

[*] Spoczywajcie w spokoju [*]


Źródło: BK IV PL
ola

Notice: Undefined index: del in /home/bkplcenter/domains/bkplcenter.com.pl/public_html/themes/templates/footer.php on line 39