Login
15/12/2017 08:27:47

NASZA PROFIL W G+
BK PL X G+


Wspierają nas
FORD Łódź
BB Service
GeoExpert
MiK
Solaron
Wolfmoto

Aktualnie online
· Goci online: 1

· Uytkownikw online: 0

· cznie uytkownikw: 5
· Najnowszy uytkownik: TOMASZ_T

Polecamy
Opera - przeglądarka stron www
Firefox - przeglądarka stron www

FILM PROMOCYJNY BLUE KNIGHTS INTERNATIONAL
BK

Przetumacz stronOdwiedzający
Free counters!


SZKLARKA PARTY 2011
Imprezy

To już się staje tradycją, ale oby takich tradycji jak najwięcej, a mianowicie dziękuję wszystkim za wspaniale spędzony czas, a organizatorom za przygotowanie spotkania, atrakcje oraz pogodę, która troszkę postraszyła, ale deszczu było tyle, co kot napłakał. Podobno to też zasługa absencji w jeździe z nami samego El Presidente, ale...zachowamy bezstronność w tej kwestii

Szklarska Poręba, Kowary oraz piękne górskie drogi w Czechach pozwalają uznać odwiedziny Karkonoszy za naprawdę udane. Okazuje się, że nawet poza granicami RP nawigacja Miętusa widzi drogi, których my nie widzimy. El Presidente pokazał nam wspaniałe szlaki motocyklowe, niemniej jednak i tak jeszcze długi czas będzie pokutował za nasz baner, którego niestety zapomniał.

Mieliśmy też okazję sprawdzić telefonicznie nocną czujność losowo wybranych członków BK X PL, nieobecnych na zlocie.Test zaliczony,szkoda jednak,że tak wielu rwało się do słuchawki telefonu, a na drugi dzień nikt tego faktu nie pamiętał.

W drodze powrotnej niektórzy Błękitni przetestowali na A4 możliwości swoich sprzętów, potwierdzając, że najpierw jest Yamaha, potem długo, długo nic, a na szarym końcu Kawasaki. W Kluczborku w zaprzyjaźnionej restauracji zaliczyliśmy niedzielny obiadek i powrotu do domu nastał czas.

Jeszcze raz serdeczne Bóg Zapłać wszystkim za wyjazd .Do rychłego zobaczenia

ZDJĘCIA JUŻ W GALERII.


Notice: Undefined index: del in /home/bkplcenter/domains/bkplcenter.com.pl/public_html/themes/templates/footer.php on line 39